Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Bukiety i dekoracje ślubne Warszawa


Bellafiori to profesjonalna pracownia florystyczna . Wiele lat doświadczenia w pracy z kwiatami pozwoliło nam na rozwijanie swoich umiejętności i wykształcenie najwyższych standardów obsługi klienta. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów staramy się tworzyć co raz to nowsze kompozycje .

Każdego klienta, każde zamówienie traktujemy indywidualnie.

Ślub to wyjątkowy dzień dla każdego, dopełnieniem pięknego wyglądu będzie cudowny bukiet stworzony wedle życzenia Panny Młodej. Możemy udekorować również kościół oraz stworzyć kompozycję kwiatowe na sale weselną. Elegancki ślub z pięknymi kwiatami które na pewno wytrzymają całą uroczystość, wesele i nie tylko to coś co możemy Państwu zagwarantować.

W naszej ofercie oprócz dekoracji ślubnych, bukietów ślubnych można odnaleźć dekoracje kwiatowe dla biur, instytucji publicznych, hoteli, restauracji oraz sal konferencyjnych. Dla klientów indywidualnych oferujemy prace z zakresu florystyki komunijnej, okolicznościowej oraz dekoracji wnętrz.

Możemy również wykonać stroiki świąteczne np. Bożo Narodzeniowe. Zachęcam do zapoznania się z naszymi pracami których zdjęcia umieszczone są na stronie w zakładce galeria oraz nasze realizacje. W cenniku znajdują się orientacyjne ceny, ostatecznie wyceny sporządzamy indywidualnie do zamówienia.

Wszystkie projekty są przygotowywane indywidualnie , dostosowując do możliwości finansowych klienta. W naszej pracowni florystycznej pracują profesjonaliści którzy z wyczuciem i smakiem potrafią wyczarować piękne kompozycje. Kolejne projekty tworzą z pasją i zaangażowaniem .

Zapraszamy na konsultacje w celu omówienia możliwości współpracy.