Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Oferta


 

Pracując w restauracjach Tradycja i Różana, miałam możliwość rozmawiania z wieloma ludźmi sukcesu. Większość z tych osób potrafiła dostrzec i docenić przygotowne  przeze mnie kompozycje kwiatowe. To mi uświadomiło, że moja praca ma sens, a kwiaty to ważny element budujący wizerunek osób i firm. Stworzyłam ofertę z myślą o klientach biznesowych jak również o klientach indywidualnych.

kwiaty w restauracji
kwiaty w restauracji

 

Oferta dla biznesu

 

Biura i siedziby instytucji publicznych

/stałe ekspozycje kwiatowe, dekoracje okazjonalne, bukiety okolicznościowe/

 

Wysmakowane aranżacje kwiatowe zdobiące recepcje, gabinety przedstawicieli zarządów czy inne pomieszczenia biurowe zwracają uwagę gości odwiedzających siedzibę firmy i ocieplają atmosferę spotkań. Stylowe bukiety, które są wręczane pracownikom, klientom czy partnerom biznesowym w podziękowaniu za owocną współpracą, świadczą o klasie wręczającego.

 

Restauracje, hotele, centra konferencyjne
/stałe ekspozycje kwiatowe, dekoracje okazjonalne, bukiety okolicznościowe/

 

Restauracje czy hotele zwracają wyjątkową uwagę na wystrój wnętrz, ponieważ wielokrotnie jest to jeden z kluczowych czynników ocenianych przez klientów. Liczą się detale, a dekoracje kwiatowe w szczególności. Wymagający klient zawsze doceni kreatywne aranżacje ze świeżych kwiatów, które świadczą o dbałości o detal, staranności i elegancji.

 

bukiet ślubny
bukiet ślubny

 

Oferta dla klientów indywidualnych

 

W życiu każdego człowieka są momenty, które zasługują na niezwykłą oprawę.Piękne kwiaty są nieodłącznym elementem ślubów, komunii czy hucznie obchodzonych jubileuszów. Moim zadaniem jest stworzenie kompozycji, które sprawią, że Państwo, Państwa bliscy, Państwa przyjaciele poczują się naprawdę wyjątkowo.

 

Florystyka ślubna

wiązanki ślubne, butonierki, dekoracje samochodów, dekoracje kościołów, dekoracje sal weselnych

Florystyka komunijna

wianki, bukiety, dekoracje kościołów i przyjęć rodzinnych

Imprezy okolicznościowe

jubileusze, imprezy rodzinne

Dekoracje wnętrz 

stałe oraz okazjonalne aranżacje kwiatowe

Kompozycja kwiatowa w wysokim naczyniu
Kompozycja kwiatowa w wysokim naczyniu

Wszystkie projekty przygotowuję indywidualnie, dostosowując pomysły do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Z przyjemnością się z Państwem spotkam w celu omówienia możliwości współpracy.