Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Kwiaty Warszawa


Kwiatami zajmujemy się od wielu lat początkowo tworząc kompozycję kwiatowe dla restauracji z biegiem czasu rozwijając swoje umiejętności i dołączając kolejne usługi do naszej oferty.

W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie które nadal wykorzystujemy w naszej pracy.

Projektowanie i tworzenie kompozycji kwiatowych jest nie tylko naszą pracą , ale przede wszystkim naszą pasją. Ozdabianie, komponowanie pięknych bukietów i innych dekoracji sprawia nam wielką przyjemność a zadowolenie klientów utwierdza nas w przekonaniu , że to co robimy ma sens i robimy to dobrze. Oferujemy usługi z zakresu florystyki okolicznościowej, komunijnej, restauracyjnej.

Tworzymy piękne bukiety i ozdoby które na pewno zrobią wrażenie na gościach.

Dysponujemy szerokim wyborem różnych rodzajów i kolorów kwiatów. Kwiaty są zawsze świeże co daje gwarancję, że długo będą pięknie wyglądały.

Specjalizujemy się również w aranżacji kościołów na różne uroczystości, sal konferencyjnych, restauracji.

Od konkurencji odróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz to że nie popadamy w rutynę , pasja i zaangażowanie przy wykonaniu projektu gwarantuje że dekoracje wykonywane przez nas będą zapierać dech w piersiach i nikt ich nie zapomni.

Staramy się aby każde stworzone przez nas dzieło było wyjątkowe, niepowtarzalne i dostosowane do oczekiwań klienta.

Na wyjątkowe okazje w życiu każdego człowieka posiadamy wyjątkowe kwiaty, które podnoszą wagę i podniosłość każdej uroczystości. Możemy zaproponować bukiety i ozdoby zarówno w modnych wzorach i kolorach jak i w klasycznym wydaniu. Stawiamy na profesjonalizm, uczciwość i rzetelność.